FFM cakton datën për shortin e sezonit të ri në LDFMV dhe Kupën

Federata e Futbollit të Maqedonisë planifikon që shortin për sezonin e ri në Ligat e Dyta ta mbajë me datë 10 gusht, njofton “infOSport.mk”.

Po të njëjtën ditë në hapësirat e këtij institucioni do të hidhet shorti edhe për ndeshjet e xhiros së parë të Kupës, që edhe zyrtarisht do të startojë me 23 shtator.

Gjithsej të etiketuara

Leave a Reply