Cuculi i bashkohet Ohrid Lihnidos!

Skuadra e Ohrid Lihnidos që bënë gara në Ligën e Dytë – Perëndim, gjatë ditës së sotme ka prezantuar futbollistin kërçovarë, Ajradin Cuculi, njofton “infOSport.mk”.

Cuculi te Ohrid Lihnidos erdhi nga rradhët e Vëllazërimit të Kërçovës, duke u bërë kështu përforcimi i 6-të për skuadrën nga “Biljani Izvori”, pas Edin Mersovskit, Nikolla Simonovskit, Fatmir Arifit, Oliver Mitrevskit dhe Oliver Dishlievskit. Kujtojmë Cuculi gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe me ekipin e Ferizajit në Superligën e Kosovës.

Ајрадин Цуцули е нов фудбалер на Охрид! ⚪️🔵Цуцули (27 години) кој е дефанзивец во Охрид доаѓа од Велазерими.Честито и среќно! #напредохрид

Публикувахте от ГФК Охрид Лихнидос в Вторник, 4 август 2020 г.

Leave a Reply