Arsenali në janar transferon yllin e Real Madridit!

Drejtuesit e skuadrës së njohur angleze të Arsenal, që tani janë duke menduar për opsionet në fazën e sulmit për merkaton e janarit.

“Topçinjtë” i kanë vënë syrin sulmuesit të Real Madridit, Luka Joviç, i cili shihet si zëvendësim për Aleksandre Lakazet.

Sulmuesi francez ka hyrë në vitin e fundit të kontratës së tij aktuale dhe i njëjti shihet gjithnjë e më larg Arsenalit.

Leave a Reply