Mundet Bregu i Fildishtë, rojet e sigurisë dhunojnë vajzën e trajnerit të Marokut (VIDEO)

Ndeshja e së shtunës midis Bregut të Fildishtë dhe Marokut ka pasur edhe skena të padëshiruara pas përfundimit të takimit. Ishte kjo ndeshja e fundit e grupit “C” e vlefshme për eliminatoret e Botërorit “Rusi 2018” nga Kontinenti i Afrikës, ku këto dy kombëtare mes tyre në Abixhan diskutonin çështjen