Momenti qesharak nga derbi londinez, Daer në mes të ndeshjes shkon në tualet, Murinjo nuk e len rehat shkon e thërret! (VIDEO)

Hoze Murinjo ka qenë në qendër të vëmendjes në takimin e sontëm midis Totenhamit të tij dhe Çelzit, e vlefshme për ndeshjet e “EFL Cup”, njofton “infOSport.mk” . Ndeshja nisi më mirë për Çelzin që avansoi me golin e Timo Verner në minutën e 19-të. Mirëpo edhe përkundër këtij fakti, Frank