Ismaili dhe Petroviç dërgojnë Feniksin në finale të Kupës së Kosovës

Dyshja nga Maqedonia, Taulant Ismaili - Dragan Petroviç kanë rezultuar deçiziv në fitoren e ekipit të futsalit Feniks nga Drenasi ndaj FC Prishtinës, duke i siguruar ekipit të tyre një vend për në finalen e madhe të Kupës së Kosovës, njofton "infOSport.mk". Feniksi në gjysmëfinalen e parë mundi ekipin nga kryeqendra