Drejtuesit e FC Shkupit takim me legjendën e Galatasarajit, Geroge Haxhi

Dy drejtuesit më të lartë të FC Shkupit, kryetari Shefshet Demiri dhe nënkryetari Omer Bunjaku, për momentin ndodhen në një takim pune me legjendën rumune dhe njëherit të Galatasarajit, George Haxhi, njofton “infOSport.mk”. Takimi po ndodh në “Sueno Hotel” aty ku George Haxhi po qëndron me skuadrën e tij, Vitorul, ndërsa