Xhaka Team vs Rashica Team, ja ku mund ta ndiqni ndeshjen!

Pas pak nga ora 20:00 pritet të startojë ndeshja e yjeve në stadiumin “Fadil Vokrri” të kryeqytetit, shkruan Gazetasheshi.com. Skuadra e Granit Xhakës do jetë përballë asaj të Milot Rashicës në super duelin që ka zgjuar interesim të jashtëzakonshëm te tifozët. Biletat kanë dalë në shitje prej kohësh dhe ato tashmë kanë