Xhaka Team vs Rashica Team, ja ku mund ta ndiqni ndeshjen!

Pas pak nga ora 20:00 pritet të startojë ndeshja e yjeve në stadiumin “Fadil Vokrri” të kryeqytetit, shkruan Gazetasheshi.com.

Skuadra e Granit Xhakës do jetë përballë asaj të Milot Rashicës në super duelin që ka zgjuar interesim të jashtëzakonshëm te tifozët.

Biletat kanë dalë në shitje prej kohësh dhe ato tashmë kanë filluar në shiten në tregun e zi.

Të gjithë ata që nuk kanë patur mundësi që të shkojnë nga afër të ndjekin ndeshjen, atë do të mund ta ndjekin në kanalet e plat formës “ART Motion”.

Ja dhe përbërjet e dy ekipeve pjesëmarrëse:

Leave a Reply