Konfirmohet lajmi i “infOSport.mk”, Hamza Ramani vishet sërish “bardheblu”

FC Shkupi vazhdon me prezantimin e futbollistëve të rinj në prag të sezonit të ri, teksa sot “bardheblutë” nga Çairi kanë prezantuar mesfushorin e talentuar, Hamza Ramani, njëherit anëtar i përfaqësueses shpresa të Maqedonisë. Lajmin për transferimin e Ramanit te FC Shkupi, “infOSport.mk” e kishte bërë të ditur që me datë

Ylli i FC Shkupit, Hamza Ramani flet në prag të ndeshjeve kontrolluese të qershorit

Përfaqësuesja U21 e Maqedonisë vazhdon përgatitjet për ndeshjet kontrolluese ndaj Armenisë dhe Maltës. Këto dy ndeshje kontrolluese do të jenë testi i fundit për shpresat e vendit tonë para fillimit të kualifikueseve për Kampionatin Evropian. Një ndër mesfushorët më të mirë të kësaj gjenerate, Hamza Ramani, ka folur për ndeshjet e ardhshme

Konfirmohet lajmi i “infOSport.mk”, Ramani prezantohet te Pobeda

Kofirmohet lajmi i “infOSport.mk”. Hamza Ramani, mesfushori i talentuar shkupjan gjatë ditës së sotme është prezantuar te Pobeda, skuadër kjo që ditë më parë edhe zyrtarisht prezantoi dy përforcimet tjera Toshe Delov dhe Hristijan Kocev. Lajmin për transferimin e Ramanit te Pobeda, “infOSport.mk” e kishte publikuar që dy ditë më parë,