10 gola të pësuar në 3 ndeshjet e fundit, Kukësi përgatit ofertën për mbrojtësin e Kombëtares shqiptare!

Skuadra e Kukësit ku luajnë edhe tre ish futbollistët e Shkëndijës, Agim Ibraimi, Besir Demiri dhe Gjelbrim Taipi sot ka pësuar edhe një disfatë tjetër në kuadër të Superligës shqiptare, këtë herë duke u mundur në transfertën ndaj Laçit (2:3). Me 3 golat e pësuar sot verilindorët kanë shkuar në numrin