Suso te Sevilja, te Milani e zëvendëson një shqiptarë!

Milani ka pranuar largimin e Fernandez Susos te Sevilja. Marrëveshja është arritur midis dy skuadrave, ndërsa ylli spanjoll pritet të lërë Italinë që sot. Mirëpo si duket "rossonerët" nuk kanë humbur shumë kohë në gjetjen e zëvendësuesit të tij. Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane, Adnan Januzaj me shumë gjasa do të

Januzaj dhe Kololli “kopjojnë” Riberin, shpenzojnë 1200 euro për biftek ari te Nusret Gokçe

Dy futbollistët e njohur kosovar, Benjamin Kololli, që përfaqëson Kosovën dhe Adnan Januzaj që përfaqëson Belgjikën aktualisht ndodhen për pushime në Mikonos të Greqisë. Me këtë rast ata kanë vendosur që të vizitojnë edhe restoranin e kuzhinierit të famshëm turk, Nusret Gökçe,  aty ku shkojnë për të ngrënë shumë yje