Mërzitet Messi, Kuman i thotë “JO” transferimit të Agueros në “Kamp Nou”!

Njoftimi i Mançester Sitit për fundin e aventurës së Kun Agueros, ka bërë bujë në skuadrat e mëdha të Europës, përfshirë këtu edhe Barcelonëm. Sulmuesi argjentinas është i lirë në fund të sezonit dhe do të ndryshojë mjedis, megjithëse ka pak mundësi që ai destinacion të jetë Barcelona. Trajneri i “katalunasve”, Ronald