Levandovski në telashe, autoritetet polake e akuzojnë për fshehje të ardhurash!

Sipas gazetës së njohur gjermane “Spiegel”, Robert Levandovski rrezikon një gjobë milionaeuroshe. Kjo vjen pasi ish-menaxheri i tij polak, Cezari Kuharski, ka paditur sulmuesin e Bajernit të Munihut. Sipas tij, lojtari dhe firma e tij “RL Manegment” kanë përfituar shuma të mëdha parash në mënyrë jo të ligjshme, të cilat i

“Boom, boom” Levandovski, bomberi polak vendos menjëherë rekord të ri (VIDEO)

Robert Levandovski sezonin aktual e ka vazhduar, aty ku edhe e kishte lënë, te goli, duke vazhduar të tund rrjetat kundërshtare. Levandovski shënoi golin e parë për Bajernin e Munihut në ndeshjen e parë të “bavarezëve” pas rifillimit të Bundesligës, duke e ndihmuar skuadrën e tij për të kaluar në avantazh

Lamtumirë Bajern, Levandovski dhe Alkantara i bashkohen Junajtedit!?

Trajneri i Mançester Junajtedit, Hoze Murinjo është hedhur në sulm për dyshen e Bajern Munihut, Robert Levandovski - Tiago Alkantara, raportojnë mediat britanike. Levandovski është duke u monitoruar edhe nga Real Madridi dhe Çelzi, derisa spanjolli duket se preferon rikthimin te ish-klubi i tij, Barcelona. Megjithatë, thuhet se Murinjo është duke përgatitur

Çelzi gati të harxhojë 80 mln sterlina për Levandovskin

Drejtuesit e Çelzit janë gati të futen në garë për shërbimet e sulmuesit të Bajernit të Munihut, Robert Levandovski, raportojnë mediat angleze. Polaku është i vendosur që gjatë kësaj verë të largohet nga gjiganti gjerman, ndërsa një gjë të tillë dëshirojnë të shfrytëzojnë “blutë” e Londrës, që janë të gatshëm t’i