Welthi Habit Shop (SHBA), fitues i turneut “Gurra 2018” që u mbajt në Kërçovë

Në një atmosferë vërtet sa impozante aq edhe madhështore, por kuptohet edhe sportive përfundoi edicioni i sivjetshëm i turneut "Gurra 2018"  , në futboll të vogël i cili u organizua nga Tv Gurra dhe u mbështet nga Komuna e Kërçovës, njofton “infOSport.mk”. Në mbrëmjen finale fillimisht u zhvillua finalja e vogël,