Ljamçevski: Të japim maksimumin dhe të kthehemi me 3 pikë nga Manastiri (VIDEO)  

FC Shkupi do të luajë nesër në transfertë ndaj Pobedës në Manastir. Futbollistët “bardheblu” kanë bërë përgatitjet e duhura për këtë sfidë dhe në ndaj Pobedës kërkojnë që të shënojnë rezultat pozitiv. “Kemi respekt ndaj ekipit të Pobedës, por besojmë në kualitetet tona dhe do të japim maksimumin nga vetja që