Lupço Markovski merr timonin e Rabotniçkit!

Ish kapiteni legjendar i Vardarit dhe përfaqësueses së Maqedonisë, Lupço Markovski – Kalc, sezonin e ri do të udhëheq skuadrën e Rabotniçkit, njofton “infOSport.mk”. Markoski së fundmi udhëhiqte Skopjen, me të cilën skuadër arriti që të ruaj statusin e skuadrës elitare, pas fitores në ndeshjen e balotazhit kundër Bellasicës. Markoski dhe Rabotniçki