Kapiteni me ngjyrë i Cërvena Zvezdës provokon: Kosova është Serbi!

Kapiteni i Cervena Zvezdës, Miçel Donald me prejardhje nga Surinami dhe me nënshtetësi holandeze ka ndezur paksa atmosferën para duelit të së enjtes që rivali i tyre i përbetuar në Serbi, Partizani do ta zhvillojë kundër skuadrës shumë të njohur shqiptare të Skëndërbeut. Reagimi i tij ka ardhur pas tërheqjes së