Skënderbeu i dha “shkelmin”, Oto Xhon debuton me “dopietë” te Prishtina (VIDEO)

Ish-futbollisti i Skënderbeut, Oto Xhon e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën e tij te skuadra e Prishtinës. Nigeriani realizoi “dopietë” në debutim me skuadrën e kryeqytetit të Kosovës në çerekfinalen e Kupës së Kosovës kundër Vushtrisë. 22-vjeçari realizoi në minutën e 26-të dhe 81-të duke ndihmuar Prishtinën të