Struga Trim Lum dy ditë para startit të sezonit vjen edhe me një transferim tjetër

Struga Trim Lum dy ditë para startit të sezonit të ri futbollistik ka arritur që të bëjë për vete mbrojtësin e krahut të majtë të Bregallnicës, Filip Milenkovski, njofton “infOSport.mk”. Bëhet fjalë për një futbollistë 30-vjeçar, i cili ka një eksperiencë të madhe në futbollin elitarë, duke luajtur me skuadrat si

Tairi flet për stërvitjet individuale, vazhdimin e kampionatit dhe mbetjen apo rënien nga liga

Kanë kaluar mbi 2 muaj që kur Qeveria e vendit tonë vendosi ti pezullojë të gjitha aktivitetet sportive, kjo për shkak pandemisë “Covid 19”, që tashmë ka kapluar gjithë globin. E gjithë kjo bëri që gjithë futbollistët të mbeten të izoluar në shtëpitë e tyre, për tu përgatitur në mënyrë individuale. Kapiteni

Shkëndija në disavantazh, Vardari kalon në epërsi ndaj Struga Trim Lum (VIDEO)

Derisa Shkëndija ndodhet në disavantazh përballë Rabotniçkit, skuadra e Vardarit e ka shfrytëzuar këtë në mënyrën më të mirë, duke kaluar në avantazh përballë Struga Trim Lum në ndeshjet e javës së 23-të në LPFMV që po zhvillohen në këto momente, njofton “infOSport.mk”. Kapiteni i “kuqezinjëve” nga Shkupi shënoi një super