Ishte shok skuadre me Xhemailin, sot nënshkruajti me Barcelonën (VIDEO)

Mesfushori i Monreal Impakt, Zhan-Iv Tabla është transferuar te Barcelona. Talenti 18-vjeçar me “katalunasit” ka nënshkruar kontratë tre vjeçare, ndërsa fillimisht do të luaj me ekipin e dytë të Barcelonës. Në marrëveshjen mes futbollistit dhe Barcelonës ekziston një klauzolë, sipas së cilës skuadra e interesuar për shërbimet e Tabla, do të