Dy skuadra nga Premierliga vihen pas “Messit” kosovar!

Super-talenti i Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, mund të përfundojë në Angli. Gjiganti mediatik “Daily Star” raporton se Çelzi dhe Vulverhemptoni kanë zgjuar interesim për yllin kosovar, i cili po e kalon këtë vit në formë huazimi tek Bazeli. Duke pasur parasysh se shumë herë kampionët e Zvicrës nuk dëshirojnë të blejnë