Vardari bind ndaj polakëve të Zaglebie (VIDEO)

Vardari ka shënuar fitore e dytë dhe më të thellë në ndeshjet kontrolluese në Antalia të Turqisë, njofton “infOSport.mk”. Skuadra kampione e vendit mundi ekipin polak të Zaglebie Lubin me rezultatin 3:0, ndërsa edhe në këtë ndeshje trajneri Çedomir Janevski i tha mundësinë futbollistit të talentuar shqiptarë, Jakup Berisha. Sulmuesi 17-vjeçar