Lum golash në miqësoren Shkëndija-Zrinjski që u mbyll në barazim

Shkëndija ka regjistruar edhe barazimin e dytë në ndeshjen e saj të tretë në Slloveni, aty ku tashmë disa ditë po zhvillon fazën kryesore të përgatitjeve për ndeshjet europiane që i presin “kuqezinjtë” këtë edicion, njofton “infOSport.mk”. Pas barazimit 1:1 ndaj Ferencvaroshit hungarez dhe fitores minimale 1:0 ndaj kampionëve slloven të

Shkëndija sot përballë kampionëve të Bosnje e Hercegovinës

Shkëndija gjatë ditës së sotme do të zhvillojë edhe ndeshjen e tretë kontrolluese në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e turit të parë në Ligën e Konferencës kundër skuadrës  armene të Ararat Yerevan, shkruan “infOSport.mk”. Stërvitjet e kuqezinjve në Slloveni vazhdojnë të jenë intensive dhe forma e ekipit do të testohet