Maqedonia U19 i hakmerret ekipit kombëtarë U21, në regji të Kalkan dhe Shainit

Përfaqësuesja U19 e Maqedonisë që udhëhiqet nga Shkumbin Arsllani, i është hakmarrë përfaqësueses U21 të Bllagoja Milevskit për disfatën në ndeshjen e parë në kuadër të kampit të përbashkët stërvitor në Ohër, që këto përfaqësuese kishin vendosur ta zhvillojnë, me qëllim që të nxjerrin më të mirën për këto dy