Nejmar befason me foton e publikuar në “Snapchat”

Nejmar ka përfunduar vizitën në Kinë dhe tani ndodhet në Dubai ku do të kryejë testet mjekësore në Aspetar Doha, klinika e referencës së familjes Al Thani.

E gjithë kjo konfirmon zërat rreth kalimit të Nejmar te PSZH-ja, skuadër kjo e cila do të derdhë në arkat e Barcelonës plot 222 milionë euro, duke e bërë atë blerjen më të shtrenjtë në historinë e futbollit.

Sipas raportimeve nga mediat spanjolle dhe ato franceze, Nejmar ditën e sotme pritet të kompletojë transferimin te skuadra franceze e PSZH-së.

Leave a Reply