PSZH vihet pas 3 mesfushorëve që luajnë në “Serie A”!

Drejtori sportiv i PSZH-së, Leonardo dëshiron të transferojë tre mesfushorët që janë duke shkëlqyer me skuadrat e tyre në “Seria A”. Bëhet fjalë për Ismael Benaser të Milanit, Sergej Milinkoviç-Saviç të Lacios dhe Lorenco Pellegrini të Romës. Sipas asaj që raporton “Le10 Sport”, fokusin kryesor “parisienët” e kanë te ylli i Milanit,

“Marca” tregon dy klubet ku mund të transferohet Ronaldo në rast largimi nga Juventusi

Pandemia e koronavirusit do të prish ndjeshëm planet e shumë klubeve të njohura  europiane. Tashmë ekziston një parashikim se nuk do të ketë transferime të mëdha prej 100 milionë euro ose më shumë për disa sezone me rradhë. Mediat në Itali sot kanë raportuar se kriza e koronavirusit mund të bëjë

PSZH eliminoi Dortmundin, Liverpulli dhe Atl.Madridi në vazhdime (VIDEO)

Paris Sen Zhermeni ka arritur që të sigurojë një biletë për në ndeshjet çerekfinale të Ligës së Kampionëve, teksa sonte në ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales të zhvilluar “Parkun e Princërve” arriti rezultatin e duhur 2:0, përballë Borusia Dortmundit, njofton “infOSport.mk”. Që të dy golat parisienët i shënuan gjatë