Tifozi që hyri në fushë pas Serhio Ramosit (FOTO)

Pas ndeshjes ndërmjet përfaqësueses së Maqedonisë dhe Spanjës e cila u zhvillua mbrëmë në “Telekom Arena” të Shkupi, të cilën e fituan spanjollët me rezultat 1:2, një tifozë i zjarrtë hyri në fushë, duke vrapuar pas Serhio Ramosit, me qëllim që të bëjë një foto me të.

Mirëpo tifozi u ndalua nga sigurimi i ndeshjes dhe nuk u lejua që të shkrep një foto me ylli e Real të Madridit dhe njëkohësisht reprezentuesin e Spanjës edhe pse këtij i fundit u pajtua që të realizojë një gjë të tillë me tifozin./“InfOSport.mk”


FOTO: Mirsad Bekiri

Leave a Reply