Ngjarja e ditës nga vjen nga Rusia, shënoi gol dhe më pas i propozoi fejesë të dashurës (VIDEO)

Rrallë herë ndodh që të shkruajmë për ndonjë ngjarje që vjen nga liga e katërt ruse, mirëpo kësaj rradhe i’a vlen.

Futbollisti i Torpedo Miasa, Aleksandar Belov në mënyrë gjeniale i propozoi fejesë të dashurës së tij. Gjatë ndeshjes që po zhvillonte me skuadrën e tij, Belov arriti që të shënojë gol, ndërsa me vrap ai u drejtua ka tribunat, teksa rrugës ai morri një buqet me lule dhe unazën e fejesës, të cilën më pas në gisht i’a vendosi të dashurës së tij.

Ky vendim i guximshëm i Belov në fund u pagua, pasi e dashura e tij pranoi propozimin e tij, ndërsa për më tepër ndiqeni videon më poshtë.

Couple goals 😊🌹💍

A post shared by 433 | Football (Soccer) (@433) on

 

Leave a Reply