Formacioni i Juves për sezonin e ri futbollistik (FOTO)

Të shtunën që vjen starton edicioni i ri në “Serie A”. Ky sezon parashikohet të jetë më interesanti, sepse Kristiano Ronaldo është transferuar në Itali, duke i dhënë një tjetër imazh këtij kampionati.

Skuadra e tij më e re, Juventusi, të shtunën luan ndaj Kievos, që do të jetë edhe ndeshja hapëse e këtij sezoni.

Kurse, tashmë ka filluar të qarkullojë një formacion se si do të rreshtohet Juventusi në këtë ndeshje dhe ky formacion duket me të vërtetë i frikshëm për skuadrat kundërshtare.

Gjithsej të etiketuara

Leave a Reply