Cana në Madrid me Poketinon gjatë stërvitjes së Totenhemit (VIDEO)

Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares së Shqipërisë Lorik Cana ka udhëtuar në Madrid për të ndjekur nga afër finalen e madhe te Championsit ndërmjet Liverpulit dhe Totenhemit. Cana do të jetë komentues i ndeshjes në kanalin "Tring" live nga "Vanda Metropolitano". Kapiteni legjendar ka zbritur në fushën e gjelbërt gjatë stërvitjes së