E KRYER: Felipe firmos me Shkëndijën, nesër prezantohet te kampionët!

Shkëndija ka arritur të bëjë transferimin e madh të merkatos të kësaj vere, duke “rrëmbyer” nga Vardari më të mirin, Huan Felipen.  Palët kanë arritur akordin prej më herët, ndërsa “InfOSport.mk” mëson ekskluzivisht se Felipe sot ka firmosur kontratën me kuqezinjtë dhe nesër do të prezantohet nga ana e klubit.  Felipe do

Brazil prek finalen, Argjentina e Messit dështon sërish (VIDEO)

Brazili është kualifikuar për në finalen e madhe të “Copa America” pas fitores 2:0 ndaj Argjentinës dhe tashmë pret emrin e kundërshtarit që do të diskutohet midis Kilit dhe Peru-së, njofton “infOSport.mk”. Autorë të golave për Brazilin ishin dy futbollistët e dy skuadrave më të mira nga Premierliga, Gabriel Zhesus i