UEFA përzgjedh golin e Enis Bardhit në mesin e më të mirëve (VIDEO)

Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut mori fitore 2:0 në transfertën ndaj Letonisë të vlefshme për eliminatoret e Europianit. Enis Bardhi realizoi golin e dytë të ndeshjes, duke konfirmuar fitoren e përfaqësueses së vendit.

Ndërkohë pikërisht ai gol është përzgjedhur nga UEFA, duke e radhitur në mesin e golave më të mirë të shënuar në kuadër të xhiros së 5 dhe 6 të eliminatoreve të Kampionatit Europian.

Leave a Reply