Ajo që ndodhi në Beograd në ndeshjen, Serbi-Shqipëri, sonte ndodhi edhe në një ndeshje të Liga Europa (VIDEO)

Një ngjarje e ngjashme me atë që kishte ndodhur vite më parë në Beograd, në ndeshjen midis Serbisë dhe Shqipërisë, ka ndodhur sont edhe në ndeshjet e Liga Europa, shkruan “infOSport.mk”. Bëhet fjalë për ndeshjen e grupit “A”, midis Dudelanzh dhe Karabag, që u zhvillua në stadiumin “Josy Barthel” në Luksemburg, kur

Njihuni me strategun italian që refuzoi Interin për të marrë drejtimin e Vushtrrisë!!!

Antonio Toma është njëri nga trajnerët e shumtë të huaj që kanë zbarkuar në futbollin kosovar në vitet e fundit. Derisa edicionin e kaluar ishte Vicenzo Alberto Annese ai i cili nga Italia erdhi për ta shpalosur përvojën e tij në Kosovë, këtë edicion është tekniku 56 vjeçar nga Sicilia

Milani ka shpenzuar më shumë se Reali, Juve dhe Çelzi në 9 vitet e fundit

Milani është krejtësisht në krizë dhe që pas largimit të Berluskonit dhe afrimit të kompanisë misterioze kineze që e mori dhe tashti vazhdon po e njëjta situatë me kompaninë amerikane, “Elliot”. “Kuqezinjtë” janë zhytur në kolaps krejtësisht. Një situatë e tillë vjen nga keqmenaxhimi i klubit nga drejtuesit, pasi “rossonerët” kanë

Gjithsej të etiketuara

Rashica gati të bëjë hapin e madh në karrierë, Dortmundi e mirëpret krahëhapur

Deklarata e menaxherit të Milot Rashicës se ka ardhur koha që klienti i tij të bëjë hapin e madh në karrierë dhe se dëshiron të luajë në Ligën e Kampionëve, ka gëzuar drejtuesit e skuadrës së Borusia Dortmund. Mediumet gjermane kanë raportuar të mërkurën se Dortmundi po e përcjell nga afër