Humbi vëllain në moshë të re, Kristi Vangjeli i përlot të gjithë me postimin e tij prekës

Mbrojtësi i skuadrës së Tiranës, Kristi Vangjeli gjatë ditës së sotme humbi të vëllanë, Pavllon. Një sëmundje e rëndë ka bërë që ish-futbollisti dhe trajneri të largohet para kohe nga jeta, duke pikëlluar familjen dhe mbrojtësin e Tiranës. Korçari nuk ka mundur të fshehë dot dhimbjen, duke prekur me fjalët drejtuar

Lajm jo i mirë për Mustafin, nuk do mund të debutojë as në fundjavë kundër Lajpcigut!

Shkodran Mustafi nuk do mund të debutojë me klubin e tij të ri, Shalke 04, as në këtë fundjavë. E gjitha kjo ka ndodhur për arsye se rregullat në Gjermani parashohin që një lojtar i cili transferohet nga Anglia, të qëndrojë në karantinë. Kjo nënkupton se futbollisti nga Gostivari, Shkodran Mustafi, mund