Rroca dhe Manaj shënojnë, në fund është Istanbulspori që fiton (VIDEO)

Ndeshja e javës së 30-të në Ligën e Parë turke midis Balikesirspor dhe Istanbulspor është mbyllur me triumfin e skuadrës mysafire me shifrat 1:2, njofton “infOSport.mk”. Dy nga golat e këtij takimi, mbajnë firmën e futbollistëve shqiptarë. Arb Manaj shënoi golin e vetëm për Balikesirspor, ndërkohë në anën tjetër Eduard Rroca