Cuculi konfirmon ndarjen me Kukësin, e ardhmja e paqartë!

Futbollisti kërçovarë, Ardian Cuculi i ka dhënë fund qëndrimit të tij te Kukësi. Edhe pse një foto e përbashkët mes tij dhe  drejtorit sportiv të Kukësit, Nderim Nexhipi e bërë në Kërçovë gjatë ditës së djeshme kur Kukësi po zhvillonte miqësoren me Vëllazërimin, bëri që të mendojmë vazhdimin e qëndrimit

Cuculi: Jemi në Milano për të treguar se jo rastësisht jemi në “play-off”

Dy vite me rradhë të luash në fazën “play-off” të Liga Evropa, nuk është rastësi. Kështu thotë njëri ndër futbollistët më standard te skuadra e Shkëndijës, Ardian Cuculi, i cili beson në një rezultat të mirë në ndeshjen ndaj gjigandëve italian të Milanit. “Normalisht kemi një sfidë të vështirë, është raundi