Ish mbrojtësi i FC Shkupit do të jetë përforcimi i parë i Rabotniçkit!

Ish mbrojtësi i FC Shkupit, Darko Ilieski, me shumë gjasa do të jetë përforcimi i parë për Rabotniçkit në prag të stinorit pranveror. Burime të afërta të “infOSport.mk” bëjnë me dije se palët janë në bisedime e sipër dhe se shumë shpejtë mund të dakordohen për një bashkëpunim. 26-vjeçari Ilieski pjesë

Pritej të nënshkruante ne Renovën, mbrojtësi Ilieski prezantohet te sllovenët e Koper

Darko Ilieski duheshe të nënshkruante me Renovën, mirëpo i njëjti karrierën e tij ka vendosur ta vazhdojë në Slloveni, duke nënshkruar me skuadrën e Koper, njofton “infOSport.mk”. Mbrojtësi Ilieski sezonin e fundit luante me Pelisterin në Ligën e Parë, ndërsa  do të jetë kjo hera e parë që do të

FC Shkupi prezanton dy mbrojtës

FC Shkupi gjatë ditës së sotme ka prezantuar edhe dy futbollistë të tjerë, përveç Mevlan Adilit, që e prezantuan më herët, njofton “infOSport.mk”. Bëhet fjalë për mbrojtësin e krahut të djathtë, Bojan Gjorgievski, që së fundmi ishte pjesë e Rabotniçkit, dhe qendërmbrojtësin Darko Ilieski, që vjen nga rradhët e Tikveshit. LEXO GJITHASHTU: Pas