Korabi prezantoi  përforcimet e reja

Gjatë ditës së sotme ekipi i Korabit startoi me përgatitjet për stinorin pranveror, ndërsa bashkë prezantuan edhe përforcimet e reja të konfirmuara deri më tani, njofton “infOSport.mk”. Kështu në prani të Kryetarit, Habib Klloboçishta, u prezantuan futbollistët si Emir Aliu, i cili erdhi nga rradhët e Vardarit të Forinës, pastaj Ersin

Godet Korabi, transferon golashënuesin më të mirë të Konferencës së Perëndimit

Korabi vazhdon me përforcimin e skuadrës në prag të stinorit pranveror në Ligën e Dytë – Perëndim, njofton “infOSport.mk”. Pas mbrojtësit Ismail Abdullahu dhe futbollistit ofenziv, Ersin Fetahi, dibranët gjatë ditës së sotme kanë prezantuar edhe përforcimin më të bujshëm, Emir Aliun. Bëhet fjalë për një sulmues mjaft të spikatur, i