Emir Skenderi golin ndaj Shkëndijës i’a dedikoi xhaxhait të tij të ndjerë (VIDEO)

Emir Skenderi ka vazhduar me paraqitjet e tij të shkëlqyeshme me fanellën e Struga Trim Lum, skuadër kjo që sot barazoi 1:1 me Shkëndijën e Tetovës, njofton “infOSport.mk”. Pikërisht Skenderi ishte autori i golit për Struga Trim Lum, kur në minutën e 11-të shfrytëzoi pakujdesinë në mbrojtjen e Shkëndijës dhe nga

Skenderi kalon në avantazh Struga Trim Lum ndaj Shkëndijës, shkupjani shpërthen në lot, ja arsyeja (VIDEO)

Struga Trim Lum ka kaluar në epërsi përballë Shkëndijës në derbin shqiptarë që po zhvillohet në këto momente në qytetin e bukur të Strugës, njofton “infOSport.mk”. Shkupjani realizoi gol në minutën e 11-të, kur reagoi mjaft mirë në zonën kundërshtare dhe topin e devijuar nga mbrojtësi Jan Krivak arriti që ta

Emir Skenderi i Struga Trim Lum shënon në kontrolluesen e Maqedonisë U21 ndaj U19

Përfaqësuesja U21 e Maqedonisë e udhëhequr nga Bllagoja Milevski ka fituar testin e parë në duelin kundër përfaqësueses U19 të Maqedonisë, që udhëhiqet nga Shkumbin Arsllani. Që të dyja këto përfaqësuese po zhvillojnë kampin e përbashkët stërvitor në Ohër, ku kanë paraparë të zhvillojnë dy ndeshje kontrolluese, njofton “infOSport.mk”. Në kontrolluesen