Pelisteri me lajme jo të mira nga infermieria, mesfushori i tyre humb gjysmësezonin!

Pelisteri dhe trajneri i tyre Zoran Shterjovski, kanë marrë lajme tejet të hidhura nga infermieria, pasi që mesfushori i kësaj skuadre Gjorgji Tanushev ka marrë një lëndim serioz dhe do të duhet të pauzojë deri në fund të këtij gjysmësezoni, njofton “infOSport.mk”. Lajmin për “gol.mk” e ka konfirmuar mjeku i skuadrës