Lajm aspak i mirë për tifozët e Milanit, Çalhanogllu nuk rinovon, ka gjetur skuadrën e tij të re!

Hakan Çalhanogllu nuk do të jetë më pjesë e Milanit. Siç raporton portali spanjoll “Todo Fichajes”, mesfushori turk ka vendosur që të mos rinovojë kontratën me Milanin dhe në fund të sezonit do të largohet si futbollist i lirë. “Todo Fichajes”, shkruan se Çalhanoglu ka arritur marrëveshje me Mançester Junajtedin dhe