Sfida Wilder-Joshua drejt finalizimit

Sfida e madhe e peshës së rëndë për të unifikuar titujt kampionë bote mes boksierëve Deontay Wilder dhe Anthony Joshua është shumë pranë realizimit. Lajmin e ka konfirmuar Eddie Hearn, menaxheri i Joshua, që shtoi se palët janë pranë marrëveshjes, duke qenë se ky është edhe vullneti i tyre. Joshua mban