Ibrahimoviç sulmon Ronaldon: Shko sfidoje veten në ligën e dytë

Zlatan Ibrahimoviç njihet si një lojtar i guximshëm i cili nuk nguron asnjëherë të thotë atë që ka në mendje. Ai aktualisht luan shumë larg Europës, pikërisht në ligën amerikane të futbollit (MLS) te skuadra e Los Anxheles Galaksi. Gjatë një interviste, ish-futbollisti i Juventusit, Interit, Mançester Junajtedit, Milanit dhe Barcelonës ka