Skënderbeu i rrëmben dy super talentë Shkëndijës!

Skënderbeu bën dy goditje të tjera në merkato që tashmë mund të quhen afrime përfundimtare në radhët e korçarëve. Pavarësisht se kishin siguruar shërbimet e Bekim Rexhepit dhe Leart Sadriut në huazim edhe për një tjetër sezon, kjo nuk ka qenë marrëveshja përfundimtare e Takajt me drejtuesit e Shkëndijës së

Skënderbeu bënë 4 goditje në një ditë, transferon edhe talentin e Shkëndijës!

kënderbeu gjatë ditës së djeshme i është hapur merkatoja nga FIFA, ndërsa drejtuesit e saj menjëherë kanë vendosur që të prezantojnë katër afrimet e para në merkaton e janarit, njofton “infOSport.mk”. Një nga afrimet e fundit të skuadrës korçare është edhe talenti kosovar i Shkëndijës, Leard Sadriu. Në faqen e tyre

Mbrojtësi i Shkëndijës, Sadriu merr ftesë te përfaqësuesja A e Kosovës!

Seleksionuesi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Çallandes e ka bërë publike listën e futbollistëve për ndeshjen miqësore kundër Suedisë, njofton “infOSport.mk”.  Në këtë listë dominojnë futbollistë nga Superliga e Kosovës, ndërsa në mesin e futbollistëve të ftuar figuron edhe emri i mbrojtësit të Shkëndijës, 19-vjeçarit, Leard Sadriu. Ky i fundit

Shkëndija nënshkruan me talentin 16-vjeçar nga Kosova

Shkëndija ka angazhuar një futbollist shumë premtues për në të ardhmen, njofton “infOSport.mk”. Ndryshe bëhet fjalë për futbollistin 16-vjeçar, Leard Sadriu, i cili ishte pjesë e provave të kampit për të rinj të organizuar nga klubi tetovar, ku me cilësitë e tij bindi stafin teknik të Shkëndijës, të cilët vendosën