Ja si duket renditja tabelare pas 13 xhirove në Ligën e Parë të Futsalit

Këtë fundjavë në elitën e futsalit vendor në program ishin ndeshjet e javës së 13-të, njofton ‘infOSport.mk’. Dy skuadrat kryesuese Futsal Shkupi dhe Velesi ishin të pagabueshëm, me ‘bardhekaltërit’ nga Çairi që demoluan Kratovën me rezultatin 13:4, njofton 'infOSport.mk'. Kësisoj Futsal Shkupi vazhdon të kryesojë renditjen me 36 pikë, 4 më