Osmani dhe Livoreka nisën punën te Vllaznia e Shkodrës

Qatip Osmani së bashku me ndihmësin e tij, Bashkim Livoreka edhe zyrtarisht nisën punën te skuadra e Vllaznisë së Shkodrës, që garon në Superligën e Shqipërisë, njofton “infOSport.mk”. Osmani në këtë post te skuadra shkodrane do të zëvendësojë Migen Memellin, i cili u shkarkua ditë më parë për shkak rezultateve të