Surpriza në listën e kombëtares shqiptare, thirret për herë të parë një 17-vjeçar

Trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja do të publikojë të dielën listën me futbollistët që do të ketë në dispozicion për ndeshjet e para eliminatore të Botërorit 2022 kundër Andorrës, Anglisë dhe San Marinos. Tekniku kuqezi kërkon të presë edhe sfidat e fundjavës së lojtarëve me klubet e tyre, përpara