Simone: “Shkarkimi i Boban gabim i madh, Ikardi blerja e duhur për Milanin”

Ish-sulmuesi i kombëtares italiane, Marko Simone, pretendon se Milani e kishte planifikuar shkarkimin e Zvonimir Boban si dhe ka dyshimet e tij për emrin e Ralf Rangnik në krye të pankinës. Gjithashtu italiani dëshiron të shohë Mauro Ikardin me fanellën “kuqezi” në të ardhmen. “Një gabim i jashtëzakonshëm. Ishte shumë sipërfaqësore për