TURP, mediat në Shqipëri Agim Ibraimin e prezantojnë si maqedonas!

Merkatoja në Superligën shqiptare u mbyll mbrëmë vonë saktë në ora 00:00, ndërsa Kukësi mund të konsiderohet si skuadra që shpërtheu “bombat” e fundit. Kjo skuadër të premten prezantoi dy super futbollistë, që në të kaluarën kishin luajtur me Shkëndijën. Fjala është për Agim Ibraimin dhe Gjelbrim Taipin, njofton “infOSport.mk”. Mirëpo